Pomoc

Witamy w systemie pomocy Portalu Gazeta.pl. Wybierz z menu po lewej interesujące Cię zagadnienie.

Możesz też zgłosić błąd na stronie

Dziękujemy za skorzystanie z systemu pomocy.

Więcej informacji pod adresem: http://poczta.gazeta.pl/pomoc/

 • Co to jest netykieta?

  Netykieta to zbiór zasad savoir-vivre obowiązujących w dyskusjach w Internecie a więc i na Forum Gazeta.pl. Przeczytaj więcej o netykiecie.

 • Jak się zalogować do Forum?

  Aby zalogować się trzeba najpierw założyć darmowe konto w portalu Gazeta.pl. Posiadając konto, przed napisaniem wypowiedzi, należy kliknąć w link "zaloguj się" i wpisać w oknie, które się otworzy, swoją nazwę i hasło. Od tego momentu wypowiedzi będą podpisane nazwą użytkownika

 • Dlaczego wpis niezgodny z regulaminem jest na forum?

  Administracja nie czyta wszystkiego. Moderuje przede wszystkim na podstawie zgłoszeń użytkowników. Jeżeli na Forum znajduje się wpis niezgodny z regulaminem to znaczy, że Administracja może o tym nie wiedzieć. Post można zgłosić jako naruszający regulamin klikając "Zgłoś". W wyjątkowo rażących przypadkach można zawiadomić administrację wysyłając link do konkretnego postu na adres forum@agora.pl

 • Co to jest forum prywatne i jak je założyć?

  Forum prywatne to forum założone i prowadzone przez jednego z użytkowników portalu Gazeta.pl. Forum prywatne może założyć każdy zalogowany użytkownik portalu Gazeta.pl posiadający konto z aktywowaną usługą pocztową. Aby je założyć trzeba zalogować się na portalu i wejść na stronę forów prywatnych, żeby wypełnić formularz założenia forum. Zanim założysz forum - sprawdź czy nie istnieje już forum poruszające dany temat.

 • W jaki sposób mogę zmienić swój nick?

  Niestety, nie ma możliwości ustawienia nicka w profilu. Aby tego dokonać należy założyć osobne konto i pod takim nickiem pisać na forum.

 • Co to jest link do postu (wpisu) na Forum.gazeta.pl?

  Jest to bezpośredni link do konkretnego postu (wpisu), czyli wypowiedzi na Forum. Link do postu można uzyskać klikając w przycisk "Link" znajdujący się pod treścią postu.

 • Czy mogę sam edytować/usuwać swoje wpisy?

  Nie ma takiej możliwości - administracja usuwa tylko posty, które łamią prawo lub regulamin forum. Ewentualnie w uzasadnionym przypadku, jeżeli użytkownik udowodni swoje autorstwo wypowiedzi i poda przekonujące argumenty, administracja może skasować zgłoszoną wypowiedź.

 • Czy wpis może się przedawnić?

  Każdy wpis na Forum jest opatrzony datą. Jeśli informacje w poście są nieaktualne, najlepiej umieścić sprostowanie w odpowiedzi na ten post.

Więcej informacji pod adresem: Centrum Pomocy Wyborcza.pl

 • Jak zrezygnować z newsletterów?

  Zrezygnować z newsletterów danej kategorii można przez kliknięcie w napis "zrezygnuj z subskrypcji" dołączony do każdej wiadomości (na dole strony).

 • Nie mogę zrezygnować z newsletterów

  Prześlij na adres pomoc@agora.pl kategorie newsletterów z których chcesz zrezygnować oraz na jaki adres e-mail zostały zasubskrybowane

 • Jak dodać stronę do katalogu?

  Aby dodać stronę do Katalogu, wypełnij formularz dostępny na stronie Katalogu Gazeta.pl

 • Gdzie mogę zamówić kolekcję Gazety wyborczej?

  Skorzystaj z opcji dostępnych na stronie kulturalnysklep.pl lub skontaktuj się z działem prenumeraty: prenumerata@agora.pl tel. 0-801-130-000, 022-555-31-23

 • Dlaczego nie mogę otworzyć tekstów maturalnych?

  Upewnij się, ze masz zainstalowany program otwierający pliki z rozszerzeniem .pdf.

 • Nie działa wideo, co zrobić?

  Upewnij się, ze masz zainstalowaną najnowszą wersje Flash Playera.

 • Dlaczego nie mogę słuchać radia TOK FM online?

  Upewnij się, czy posiadasz odpowiedni program do odsłuchiwania audycji online.

 • Czy mogę zrezygnować z autoodtwarzania video?

  Wideo będzie odtwarzać się automatycznie w momencie w którym jest widoczne na aktualnie oglądanej stronie. W takim wypadku nie ma możliwości wyłączenia autoodtwarzania. Jeżeli wideo uruchamia się także w innych sytuacjach prosimy o kontakt oraz podanie linku do nieprawidłowo odtwarzającego się filmu.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gazeta.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przede wszystkim w celu obsługi Pani/Pana zgłoszenia w ramach formularza kontaktowego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.